1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak Trzonu Macicy
Wielki strach

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8368

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2017-10-10, 15:53   Temat: Mięsak Trzonu Macicy
nie wiem jak to się ma do ewentualnego leczenia mięsaka radioterapia, ale w literaturze wymienia się naświetlanie miednicy mniejszej jako czynnik ryzyka powstania tego mięsaka.
  Temat: Mięsak Trzonu Macicy
Wielki strach

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8368

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2017-10-09, 15:02   Temat: Mięsak Trzonu Macicy
w Krakowie na pewno przyjmuje b.dobry onkolog, Prof. Piotr Wysocki. Niestety nie wiem w czym się specjalizuje dokładnie w onkologii, ale może warto popytać...
  Temat: Mięsak Trzonu Macicy
Wielki strach

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8368

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2017-10-07, 14:50   Temat: Mięsak Trzonu Macicy
Joanna, miałam wycinanego mięśniaka macicy i było podejrzenie, ze jest to miesak wiec dużo na ten temat czytałam i szukałam specjalistow. Slyszalam, ze duza wiedza w tym temacie posiada dr Anna Dańska-Bidzińska oraz dr Mariusz Bidziński. Poszukaj w necie publikacji Pani doktor na temat miesakow macicy. W Wilanowie prowadza prywatna praktykę ginekologiczno-onkologiczna anmar. Twój miesak był chyba hormonozalezny, nie wiem jakie sa zasady leczenia w związku z powyższym, ale mysle, ze zanim zdecydujesz się na jakas forme leczenia warto zasiegnac drugiej opinii. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group